Szkoła Rocka powstała po to by inspirować młodych ludzi do rozwijania swoich muzycznych pasji, oraz po to by stworzyć im idealne do tego warunki. Naszym celem nie jest tylko nauka gry na instrumencie – poprowadzimy cię krok po kroku abyś mógł stanąć na scenie przed żywą publicznością!

Pomożemy ci również w znalezieniu swojego własnego stylu gry, w skomponowaniu utworu, a nawet w jego nagraniu!
Posiadamy specjalnie przystosowane pomieszczenie do zajęć, które odpowiednio wytłumione, nadaje bardzo dobrą akustykę sali. Do dyspozycji uczniowie mają  również profesjonalny sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy, który pozwoli nagłośnić nie tylko próbę, ale także koncert.

Nie ma egzaminów wstępnych, zapraszamy zarówno  dzieci (od 8 roku życia), młodzież jak i dorosłych.

Nazwa naszej szkoły nie ogranicza się tylko do muzyki rockowej, lecz do szeroko pojętej muzyki rozrywkowej, gdzie usłyszeć można takie instrumenty jak: gitara akustyczna, gitara elektryczna, gitara basowa i perkusja.

Zakres naszego programu obejmuje podstawy teorii, które podane w bardzo treściwy sposób, pomogą łatwiej zrozumieć grę na danym instrumencie. Oprócz tego każdy uczeń ma wpływ na to czego chce się uczyć, dzięki temu zajęcia są ciekawsze i bardziej inspirujące.

Posiadamy elastyczną ofertę, dzięki czemu każdy może dobrać idealną dla siebie formę nauki. Do wyboru lekcje grupowe bądź indywidualne (nie dotyczy to zajęć perkusji, które odbywają się tylko indywidualnie). Istnieje również możliwość wyboru częstotliwości zajęć, tj. 1 lub 2 godz. w tygodniu.

W naszej ofercie istnieje możliwość wypożyczenia instrumentu do domu ucznia w celu ćwiczeń, a także wynajęcie wyposażonej sali muzycznej w celu zrobienia próby, bez udziału instruktora.

Jeśli nie wiesz czy twoje dziecko „czuje bluesa” przyjdź do nas i sprawdź jaki instrument sprawia mu najwięcej radości. A może sam zawsze marzyłeś by nagrać swój własny utwór lub zagrać koncert na żywo? Z nami wszystko jest możliwe!!!   Zapraszamy !!!

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

DOŁĄCZ DO NAS

OTRZYMUJ WARTOŚCIOWĄ WIEDZĘ