Często Zadawane Pytania

Jak można zarejestrować się do serwisu szkolarocka.net ?

Krok 1 :

Po wpisaniu w pasek adresów www.szkolarocka.net kliknij w zakładkę LEKCJE ONLINE -> LOGOWANIE

Krok 2:

Kliknij w przycisk znajdujący się na dole ekranu KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO

Krok 3:

Wypełnij puste pola podając login, adres e-mail oraz hasło. Jeśli chcesz mieć nieograniczony dostęp do wszystkich zasobów, wypełnij również dwa ostatnie pola, które dotyczą płatności za konto Premium. Zapoznaj się również z warunkami korzystania z usługi i zaznacz pole PRZECZYTAŁEM I AKCEPTUJĘ WARUNKI KORZYSTANIA Z USŁUGI. Następnie kliknij w pole ZAPISZ SIĘ.

W jaki sposób dokonywać opłaty ?

Opłaty dokonujesz wpisując w poniżej zaznaczone pola swoje dane tj. Imię i nazwisko oraz numer karty debetowej.

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do serwisu szkolarocka.net, będziemy naliczać comiesięczną opłatę przypadającą na dzień rejestracji konta.

Jak korzystać z serwisu szkolarocka.net ?

Krok 1:

Aby móc w pełni korzystać z zasobów serwisu szkolarocka.net należy się najpierw zalogować. W tym celu klikamy w zakładkę LEKCJE ONLINE.

Krok 2:

Wypełnij pola: NAZWA UŻYTKOWNIKA, HASŁO, oraz wpisz wynik równania. Następnie kliknij ZALOGUJ SIĘ.

Kliknij w pole LEKCJE.

Krok 4:

Wybierz lekcję najeżdżając kursorem myszki i klikając na strzałkę, która pojawi się w momencie podświetlenia miniaturki. Jeśli nigdy wcześniej nie grałeś na gitarze, zalecam zacząć od pierwszej lekcji.

W jaki sposób zrezygnować z członkostwa w serwisie szkolarocka.net?

Aby móc zrezygnować z członkostwa serwisu szkolarocka.net kliknij tutaj:

Zapomniałem hasła. Co zrobić?

Krok 1:

W panelu logowania kliknij w czerwony napis NIE PAMIĘTAM HASŁA, który znajduje się w dolnej części panelu logowania.

Krok 2 :

Wpisz swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail, oraz uzupełnij równanie i kliknij w pole PROŚBA O ZRESETOWANIE HASŁA

Krok 3:

Na Twój podany adres e-mail zostanie wysłany link potwierdzający. Należy w niego kliknąć

Krok 4:

Wpisz w odpowiednie pola nowe hasło, oraz potwierdź je poniżej, a następnie kliknij w pole ZAKTUALIZUJ HASŁO.

Potrzebujesz pomocy? Pisz na: pomoc@szkolarocka.net

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

DOŁĄCZ DO NAS

OTRZYMUJ WARTOŚCIOWĄ WIEDZĘ